قوانین و مقررات فروشگاه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی Amatisco.ir به دقت ملاحظه فرمایید.

  1. ورود کاربران به وب‏‌سایت Amatisco.ir هنگام استفاده از پروفایل شخصی، خرید و سایر خدمات ارائه شده توسط Amatisco.ir به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات Amatisco.ir است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین Amatisco.ir از سوی کاربر است.
  2. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های Amatisco.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
  3. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های فروشگاه از طریق آنها صورت می‌گیرد.
  4. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، Amatisco.ir جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
  5. خریدار موظف است هنگام تحویل کالا از سالم بودن محصول خریداری شده اطمینان کسب کند بدیهی است پس از تحویل فروشگاه مسئولیتی نخواهد داشت
  6. 'گارانتی کلیه محصولات بر عهده شرکت سازنده می باشد
  7. تحویل کالا حداکثر3 روزکاری می باشد . روزهای کاری فروشگاه شنبه تا 4 شنیه می باشد به استثنا موارد تعطیل رسمی .

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، Amatisco.ir هیچ گونه مسئولیتی ندارد.